Services
Kosten besparen IT

Kosten besparen IT

Kosten besparen op uw IT doet u bij PROXSYS! U zult wel denken, dat zegge ze allemaal. Maar wanneer u echt wilt weten hoe het zit, leest u dan nu zeker verder.

Kosten besparen op IT doet u niet door te bezuinigen op bijvoorbeeld hardware. Doet u niet door u te abonneren op het consumenten internetlijn voor een paar tientjes. Op dat moment bespaart u op de eenmalige kosten, maar wat zit er achter? Denkt u is aan garantie, service, gegarandeerde oplostijden en gaat u zo maar verder. Bent u dus op deze manier echt aan het kosten besparen op IT?

Wanneer u bij PROXSYS klant wordt hebben wij als doelstelling uw happy at work te maken. Om dat te bereiken zal u noodgedwongen door een klein dipje heen moeten. Het aanschaffen van wellicht nieuwe apparatuur, dus investeren, wennen aan nieuwe instellingen, etc. Maar daarna zal de happy curve stijgen o.a. omdat u dan pas begint met kosten besparen op IT.

Werkplek 2.0 is de sleutel tot het kosten besparen op IT. PROXSYS heeft in Nederland 3 data centra staan. U vind er hiervan 2 in Amsterdam en 1 in Gorinchem. Is ons doel u altijd een scherpe prijs te bieden die lage ligt dan de concurrent. Mochten wij toch duurder zijn, heeft u bij ons meer diensten tot u beschikking, of kunt u bijvoorbeeld ook in het weekend bellen met problemen en bij de concurrent niet. Puur vergelijken op prijs is dus niet mogelijk. Zorg altijd dat u duidelijk heeft wat u voor welke prijs krijgt. Appels met appels vergelijken zoals men ook wel is zegt.

Bent u niet overtuigd en denkt u niet te kunnen besparen op IT, neem dan snel contact op met PROXSYS en laat het u voorrekenen.

PROXSYS is kosten besparen op IT.